Noteikumi

JUBILEJAS KĀRUMA SIERIŅA SALIKŠANAS NOTEIKUMI

 1. Kārums” jubilejas garšas salikšana ir patērētāju iesaistes kampaņa (turpmāk tekstā – jubilejas sieriņa salikšana), kuru rīko AS “Rīgas Piena kombināts”, adrese: Bauskas iela 180, Rīga, LV-1004 (turpmāktekstā – rīkotājs).
 2. Jubilejas sieriņa salikšanā var piedalīties jebkura persona no jebkuras pasaules vietas.
 3. Dalība jubilejas sieriņa salikšanā ir brīvprātīga un bez atalgojuma, bez balvām.
 4. Jubilejas sieriņa salikšanas sākuma datums ir 2024. gada 23. aprīlis, beigu datums ir 2024. gada 5. jūnijs. Jubilejas sieriņa salikšanu var veikt līdz 2024. gada 5. jūnija plkst. 12:00.
 5. Lai piedalītos jubilejas sieriņa salikšanā, dalībniekam ir jāapmeklē vietne www.kra30.eu. Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, ar kuru izmantošanas noteikumiem dalībniekam ir jāiepazīstas vietnē, apstiprinot vai noraidot sīkdatnes.
 6. Jubilejas sieriņa salikšanas procesā dalībniekam ir jāsaliek savs biezpiena sieriņš, izvēloties 3 garšas sastāvdaļas:
  Kārums” sieriņa glazūru;
  Kārums” sieriņa biezpiena masas pildījumu;
  Kārums” masas piedevas.
 7. No vienas IP adreses vienas diennakts laikā var iesniegt līdz 20 jubilejas sieriņa sastāvdaļu kombinācijām.
 8. Jubilejas sieriņa salikšanas rezultāti un populārākās sieriņu garšas veidosies, saskaitot kopā visu dalībnieku iesniegto garšu kombinācijas.
 9. Vispopulārākā sieriņa garšas kombinācija tiks ražota kā “Kārums” jubilejas sieriņš, kas būs pieejams ierobežotā daudzumā tirdzniecības vietās no 2024. gada oktobra.
 10. Rīkotājs patur tiesības modificēt izvēlētā sieriņa recepti, lai tā atbilstu Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām un AS “Rīgas Piena kombināta” saistošajiem ražošanas standartiem.
 11. Rīkotājam ir tiesības vienpusēji pārtraukt jubilejas sieriņa salikšanas kampaņu gadījumos, ja rodas iepriekš neparedzēti apstākļi.

Jubilejas sieriņa salikšanas kampaņas reklāmas materiālos pieejamajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs.